Naar de inhoud
Nog niet geclaimdOp Google MapsLaserontharing in Childwall

Laser Collective

"Advanced laser and aesthetic treatments in Liverpool and Formby"

Laser Collective operates clinics in Liverpool and Formny, specialising in advanced laser treatments and aesthetic procedures. Services include laser hair removal, tattoo removal, and various facial therapies such as chemical peels and microneedling. The business also provides body art services and non-surgical face lifts using medical-grade equipment.

Independent BusinessTransparent Pricing24/7 Emergency ServiceEstablished 2026Advanced laser treatmentsLaser hair removalTattoo removalMedical LED therapyNon-surgical face liftCarbon Laser Facial From £65Fungal Nail Laser Treatment From £50Laser Hair Removal From £30Laser Tattoo Removal From £35AquaHydra Facial From £50Chemical Peels From £45
Sociale kanalen:
Diensten en specialisaties
Laser Collective · Laserontharing · Childwall
Laserontharing

Specialiteiten en mogelijkheden

Independent Business
Advanced laser treatments
Laser hair removal
Tattoo removal
Medical LED therapy
Non-surgical face lift
Carbon Laser Facial From £65
Fungal Nail Laser Treatment From £50
Laser Hair Removal From £30
Laser Tattoo Removal From £35
AquaHydra Facial From £50
Chemical Peels From £45
In één oogopslag
Praktische gegevens en servicevoorwaarden van Laser Collective.
Opgericht
Sinds 2026
Werkwijze
Op locatie van het bedrijf
Voorrijkosten en offerte
Transparent Pricing
Reactietijd en beschikbaarheid
24/7 Emergency Service · Nu geopend
Transparent Pricing24/7 Emergency Service

Google-beoordelingen

5.0 op Google op basis van 44 beoordelingen, per oktober 2026

Openingstijden

Openingstijden
MaGesloten
Di10:00–20:00
Wo10:00–20:00
Do10:00–20:00
Vr10:00–18:30
Za09:00–14:00
ZoGesloten

Werkgebied

LiverpoolFormby
Gegevens van de vermelding
Bedrijfsnaam
Laser Collective
Vakgebied
Laserontharing
Werkgebied
Childwall
Adres
110B Penny Lane
Liverpool, England L18 1DQ
Status
Niemand heeft deze vermelding nog geclaimd. De gegevens komen uit openbare bronnen. Uw bedrijf? Claim het
Veelgestelde vragen

Laser Collective biedt laserontharingdiensten in Liverpool, waaronder Independent Business, Advanced laser treatments, Laser hair removal, Tattoo removal, Medical LED therapy, Non-surgical face lift, Carbon Laser Facial From £65, Fungal Nail Laser Treatment From £50, Laser Hair Removal From £30, Laser Tattoo Removal From £35, AquaHydra Facial From £50, Chemical Peels From £45. Het bedrijf werkt vanaf de eigen locatie op 110B Penny Lane, Liverpool, England, L18 1DQ en bedient klanten in de buurt in Liverpool.

Laser Collective dekt Liverpool, Formby, England.

De openingstijden van Laser Collective zijn: Dinsdag: 10:00–20:00; Woensdag: 10:00–20:00; Donderdag: 10:00–20:00; Vrijdag: 10:00–18:30; Zaterdag: 09:00–14:00. Het bedrijf vermeldt ook een 24/7 spoedservice.

Laser Collective vermeldt de volgende kwalificaties en servicevoorwaarden: Transparent Pricing, 24/7 Emergency Service.

Laser Collective heeft een Google-beoordeling van 5 uit 5, op basis van 44 Google-recensies (vastgelegd op 2026-10-09).

U kunt Laser Collective bereiken telefonisch op +447714337897, per e-mail via [email protected], via de website (lasercollective.co.uk), door een gratis offerte aan te vragen via VeryBookedAI.